Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Sinemalar
Vizyondaki filmler
Sinama saatleri için, sinama salonu ile iletişime geçebilirsiniz.
Avatar: Suyun Yolu
16 Aralık 2022
Avatar: Suyun Yolu
Avatar serisinin 2009 yılında küresel bir fenomen haline gelen devam halkası; bu defa James Cameron'un yaratmış olduğu öykü evreninin hem kökenlerine iniyor hem de sınırlarını genişletmeyi hedefliyor. Artık bir aile olan Jake ve Neytiri, evlerini terk etmek zorunda kalır. Bu yüzden Jake ve Neytiri, suyun yüzeri ve altı dahil olmak üzere Pandora'nın dışındaki yerleri keşfetmeye başlar.
Sevda Mecburi İstikamet
6 Ocak 2023
Sevda Mecburi İstikamet
Sevda Mecburi İstikamet, kızıyla yarım kalmış hikayesini tamamlamak için bir yolculuğa çıkan ünlü bir oyuncunun hikayesini konu ediyor.
Çakallarla Dans 6
2 Aralık 2022
Çakallarla Dans 6
Çakallarla Dans serisinin altıncı devam halkası olan filmde ekip kendilerini bu defa yurt dışında türlü maceraların içinde buluyor.
Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa
6 Ocak 2023
Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa
Akın, astronomi kulübünün en parlak üyelerinden biridir. Yörüngemize yerleşmiş olan bir uzay gemisi keşfeden Akın, bu keşfiyle dünyanın gündemine oturur. Hayri de keşfin yapılmasına katkı sağlamıştır ve bu onun ufak da olsa şöhret kazanmasını sağlar.
Nasreddin Hoca: Zaman Yolcusu
9 Aralık 2022
Nasreddin Hoca: Zaman Yolcusu
Nasreddin Hoca: Zaman Yolcusu, hayatlarını eski haline getirmek için geçmişe gitmek zorunda kalan Nasreddin Hoca ve çocukların maceralarını konu ediyor.
Düşeş 1 - Mafya Sızıntısı
6 Ocak 2023
Düşeş 1 - Mafya Sızıntısı
İpe sapa gelmeyen iki delikanlı olan Tarkan ve Serkan, yalnışlıkla internette bir suça karışır. İkili bu nedenle polis tarafından nezarete alınır.
Lanetli Göl
30 Aralık 2022
Lanetli Göl
Laura, yedi yaşındaki oğlu Cody ile birlikte kendisine kötü davranan eski kocasından kaçıp, göl kıyısındaki pastoral ve uzak bir çiftlik evinde yeni bir hayata başlamaya çalışır. Hala yaşadıkları travmanın etkisinden kurtulamayan anne ve oğlu, çok geçmeden yeni sığınaklarında uğraşmaları gereken daha büyük, daha ...
Evlad-ı Cin
6 Ocak 2023
Evlad-ı Cin
Evlad-ı Cin, bir cin tarafından evlat edinilen bir çocuğun hikayesini konu ediyor.
Fabelmanlar
6 Ocak 2023
Fabelmanlar
The Fabelmans, Arizona'da büyüyen yönetmen Steven Spielberg'in çocukluğuna odaklanıyor.
Kurak Günler
9 Aralık 2022
Kurak Günler
Çiçeği burnunda bir savcı olan Emre'nin tayini Yanıklar kasabasına çıkar. İşini büyük bir ciddiyetle yapmaya çalışan Emre, Belediye Başkanı Selim Bey ve kasaba halkı tarafından saygıyla karşılanır. Yer altı suyunun kullanılması çevre kurulları ve mahkemelerce yasaklanması kasabada ciddi bir sorun yaratır
Hayalimdeki Düğün
30 Aralık 2022
Hayalimdeki Düğün
Genç bir çift olan Darcy ve Tom evlenmeye karar verir. Bu onların dışarıdan oldukça sevecen gözüken ancak oldukça inatçı olan ailelerinin de bir araya gelmesi demektir.
Ayı Kardeşler: Dünya'ya Dönüş
23 Aralık 2022
Ayı Kardeşler: Dünya'ya Dönüş
Uzaydan düşen gizemli bir nesne, Bramble’ın yeni yetenekler kazanmasını sağlar. Artık super güçleri olan Briar, aynı zamanda Avi adında gizemli bir uzaylıyla da arkadaş olur.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.